70 yıldır gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın kurucusu Ali İhsan ŞEN, iş hayatına 1952 yılında Tarsus’ta atılmıştır.

Ali İhsan Bey birkaç yıl sonra 1957 yılında İstanbul Unkapanı’nda bulunan eski toptancı halinde yaş sebze-meyve toptancısı bir yazıhane açarak ticaret hayatına devam etmiştir.

1986 yılında Unkapanı Halinin Bayrampaşa’ya taşınması ile birlikte firmamız da faaliyetine Bayrampaşa toptancı halinde de devam ederek tecrübe ve deneyimini 21.yüzyıla taşıma başarısını göstermiştir.

2012 yılı ile birlikte Ali İhsan beyin çocukları tarafından Şen Tarım Ürünleri markası ile kurumsal hayata adım atan firmamız, 2020 yılı itibarıyla gıda sektöründeki faaliyetlerine Trakya bölgesindeki tedarikçilerinin sağlıklı ve doğal ürünlerini de müşterilerine sunmak için Şenköy Çiftlik markası ile şarküteri mağazasını da eklemiştir. 

Öncelikli misyonumuz,  tüm işletmelerimizde kaliteli ürünleri uygun fiyata sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak ve gıda sektöründe kurumsal hizmet üreterek müşterilerine sağlıklı, doğal ürünleri ulaştırmaktır.